Hak 90 cm - wyposażenie dodatkowe do miar teleskopowych Telefix
Idealny do profesjonalnych pomiarów wysokości ciężarówek. Pasuje tylko do miar typu Telefix.
Miary teleskopowe Telefix dostępne również w naszym sklepie. Klasa dokładności EG III - wskazówka odnośnie świadectwa pomiarowego. Produkt telefix został wyprodukowany z dopuszczeniem zgodnym z MID i odpowiada wytycznej 2004/22/EG Parlamentu Europejskiego i Rady z dn. 31.03.2004 o urządzeniach pomiarowych. Na życzenie dostarczona może zostać wytyczna MID w formie wydruku w j. niemieckim.
W sklepie również dostępny: Hak o dług. 35 cm
DS-Messwerkzeuge to prężnie działająca od 20 lat niemiecka firma prezentująca bogaty program „Technika pomiarowa z jednej ręki”! Dzięki możliwością internetu firma DS-Messwerkzeuge ze swoim programem dociera także poza granice — przez co wciąż poszerza grono swoich klientów z branży budowlano – metalowo – drzewnej.
Informacje odnośnie płatności, faktury i wysyłki:
Urządzenia wysyłane są z Niemiec w ciągu 2-3 dni roboczych. Faktura również wystawiana jest przez firmę DS-Messwerkzeuge (w walucie EUR) a więc z niemieckim 19% VAT.
Ważne! Przy zakupie z fakturą konieczny jest zgłoszony NIP PL (EU) - tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowym. Faktura wystawiana jest z "0" VAT, czyli w cenie netto (od ceny brutto należy odliczyć 19%VAT).
Przy kupnie z fakturą uprzejmie proszę firmy o podanie informacji odnośnie NIP-EU.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.