postolarsku.pl

Kategorie
Nowości
Wilgotnościomierz Merlin HM9-WS1 OKLEINA
Netto: 1,569,66 zł
Brutto: 1,867,90 zł
Wilgotnościomierz Merlin HM9-WS13 MEBLE
Netto: 1,096,64 zł
Brutto: 1,305,00 zł
Wilgotnościomierz Merlin HM9-WS5 PARKIET
Netto: 946,72 zł
Brutto: 1,126,59 zł
Laser krzyżowy Geo-FENNEL FL10-Cross + statyw
Netto: 498,80 zł
Brutto: 593,57 zł
Laser krzyżowy geo-FENNEL FL10-Cross
Netto: 397,48 zł
Brutto: 473,00 zł
Pirometr FIRT 1600 Data Geo-fennel
Netto: 1,328,57 zł
Brutto: 1,581,00 zł
Poziomnica cyfrowa Geo-FENNEL S-Digit WL 120 cm
Netto: 538,40 zł
Brutto: 640,69 zł
Pomiar pęknięć od podłogi do sufitu
Netto: 184,45 zł
Brutto: 219,49 zł
Laser rotacyjny Geo-Fennel FL30 w ZESTAWIE
Netto: 1,053,78 zł
Brutto: 1,254,00 zł
Laser rotacyjny Geo-Fennel FL30
Netto: 455,29 zł
Brutto: 541,80 zł
Informacje
Polecamy
MultiDIGIT 2 poziomica i kątomierz elektroniczny
Netto: 770,17 zł
Brutto: 916,50 zł
Szablony łukowe 90 cm
Netto: 427,73 zł
Brutto: 509,00 zł
Bohrfix-wiercenie otworów+tuleja redukująca
Netto: 776,89 zł
Brutto: 924,50 zł
Pochyłomierz elektroniczny S-Digit mini
Netto: 305,72 zł
Brutto: 363,80 zł
TALMETER 3m - pomiar i zaznaczenie
Netto: 112,02 zł
Brutto: 133,30 zł
Kątownik ciesielski w zestawie DS-Zimmerer-SET
Netto: 466,72 zł
Brutto: 555,40 zł
Szybki kontakt
info@technika-pomiarowa.pl
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego 

Sklep internetowy postolarsku.pl, dostępny pod adresem www.postolarsku.pl, należy do niemieckiej firmy DS-Messwerkzeuge, reprezentowanej przez Doris Schmithals.

Przedmiotem działalności sklepu jest prowadzenie internetowej sprzedaży detalicznej urządzeń pomiarowych (narzędzia pomiarowe dla budownictwa, geodezji, przemysłu, warsztatów oraz stolarzy, cieśli itp. W ofercie m.in. kątowniki ciesielskie Alpha, pochyłomierze, miary taśmowe, pomiary teleskopowe, poziomnice, lasery... i dużo więcej) niemieckiej firmy DS-Maswerkowe /DS-Messwerkzeuge, Goethestrasse 5, D-65604, Elz b/Limburg. UST-IdNR./V.A.T. Registrations Number: DE 112 189 347/

www.ds-messwerkzeuge.de

Osoba do kontaktu oraz do realizacji zamówień - kontakt E-mail, telefon, kontrola płatności:  Marta Olszowska, stanowi to przedmiot jej działalności gospodarczej zarejestrowanej pod firmą Marta Olszowska ul. Wieniawskiego 60/1, 31-436 NIP: 945 176 63 12, REGON:121 520 585 na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Niniejszy Regulamin określa zasady zawierania i realizacji umów sprzedaży Towarów za pośrednictwem sklepu internetowego www.postolarsku.pl oraz wykonywania uprawnień z tytułu prawa odstąpienia od umowy zawartej z udziałem Konsumentów w oparciu o przepisy ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014.827).1. Sklep internetowy postolarsku.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę http://www.postolarsku.pl

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie postolarsku.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych   postolarsku.pl są cenami brutto (zawierają 19 % podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę firma DS-Messwerkzeuge wystawia  fakturę VAT. Ważne: Urządzenia wysyłane są z Niemiec, faktura również wystawiana jest przez firmę DS-Messwerkzeuge a więc z niemieckim 19%VAT i w walucie euro (EUR).

Firmy posiadające Europejski - NIP /tzw. numer podatnika Vat dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego, potrzebny do stosowania stawki 0% przy dostawie bądź nabyciu wewnątrzwspólnotowej (od ceny brutto podanej na allegro należy odliczyć 19%Vat i dokonać wpłaty netto). Przy kupnie z fakturą uprzejmie proszę firmy o podanie informacji odnośnie NIP-EU.
Faktura wystawiona jest w EURO.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Firmy Kurierskiej UPS. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

- Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie realizujemy zamówienie.

- Płatność przez P24

7. We wszystkich rodzajach asortymentu postolarsku.pl wyklucza możliwości płatności za pobraniem.

Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych  zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

Przesyłki są dostarczane Firmą Kurierską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie.  Polstolarsku.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Kuriera.

8. Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną lub 2 letnią gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Ważne: Wszystkie produkty posiadają instrukcję w j. niemieckim, niektóre z nich dodatkowo inst. w j. angielskim. O instrukcje w innych niż wymienione języki, proszę pytać. Na poszczególnych aukcjach w opisach widnieje informacja odnośnie instrukcji w j. polskim.


9. Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst. jednolity: Dz.U. 2014.827), zwanej dalej Ustawą, Kupującemu, będącemu Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru w terminie 14 dni od daty wydania Towaru (art. 27 Ustawy) bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów, które ponosi Kupujący:

a) poniesionych przez Konsumenta dodatkowych kosztów dostarczenia rzeczy, jeżeli Konsument wybrał inny niż najtańszy sposób dostarczenia Towaru oferowany przez Sklep internetowy;

b) bezpośrednich kosztów zwrotu Towaru na rzecz Sprzedającego.


10. Kupujący będący Konsument może odstąpić od umowy, składając Sprzedającemu pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres korespondencyjny: Marta Olszowska, ul. Wieniawskiego 60/1, 31-436 Kraków lub drogą mailową: info@technika-pomiarowa.pl. Do zachowania powyższego 14 dniowego terminu wystarcza wysłanie pisemnego oświadczenia listem poleconym przed upływem terminu.

12. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za nie zawartą, zaś to co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie nie zmienionym.

13. W przypadku odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest zwrócić Towar Sprzedającemu, nie później niż w terminie 14 dni, od dnia w którym odstąpił od umowy.

14. Zwracany Towar Konsument zobowiązany jest odesłać na adres PL, który zostanie podany Państwu w odpowiedzi na przesłane wcześniej oświadczenie.

15. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

16. Zwracany Towar musi być całkowicie sprawy i nie może nosić oznak użytkowania oraz musi zawierać całe wyposażenie oraz opakowanie, o ile elementy te wchodziły w skład Towaru.

17. Koszt zwrotu Towaru, w przypadku odstąpienia od umowy na podstawie przepisów Ustawy, z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedającego, obciąża Kupującego.

18. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W takim przypadku cena Towaru, podlegająca zwrotowi zostanie proporcjonalnie zmniejszona.

19. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity : Dz.U.2002. nr 101 poz. 926 z późn. zm. ).

20. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

21. Reklamacje należy zgłosić sprzedającemu - w tym przypadku przedstawicielowi firmy DS-Messwerkzeue - drogą mailową: info@technika-pomiarowa.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 30 dni od dnia otrzymania przez sprzedającego reklamowanego urządzenia. W szczególnych wypadkach termin ten może zostać wydłużony, o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. W przypadku uznanej reklamacji (przedmiot jest wadliwy) koszt przesyłek ponosi sprzedający. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszt najtańszej ekonomicznej paczki pocztowej wg. obowiązującego cennika Poczty Polskiej lub koszt faktycznie poniesiony uzasadniony okolicznościami. Uznane reklamacje odsyłane są bezpłatnie.

22. Zespół serwisu postolarsku.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.


23. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego systemu rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/W, isnieje możliwość  rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym:

http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Nasz adres mailowy: info@technika-pomiarowa.pl lub vertrieb@ds-messwerkzeuge.de

Koszyk
...jest pusty

Wybierz walutę:
Bestsellery
Ostatnio przeglądane
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.